Vienas geriausių golfo kurortų Andalūzijoje, 4 žvaigždučių viešbučiu, prabangiu SPA centru, trimis nuostabiais restoranais

NT istorijos: Vienas geriausių golfo kurortų Andalūzijoje, 4 žvaigždučių viešbučiu, prabangiu SPA centru, trimis nuostabiais restoranais

Žiūrėti istoriją

Sudomino šis objektas?

Registruokitės nemokamai konsultacijai arba susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Registruotis konsultacijai
Kontaktai Skambinti

Apartamentai:

– 89 kv.m. gyvenamasis plotas
– 30 – 46 kv.m. terasa
– 2 miegamieji
– 2 vonios kambariai
– Bendras baseinas
– Parkavimo vieta

Apartamentai:

– 106 kv.m. gyvenamasis plotas
– 30 – 130 kv.m. terasa
– 3 miegamieji
– 2 vonios kambariai
– Bendras baseinas
– Parkavimo vieta

Penhousai:

– 106 – 129 kv. m. gyvenamasis plotas
– 28 kv. m. kiemelis
– 77 kv. m. stogo terasa
– 2 miegamieji
– 2 vonios kambariai
– Bendras baseinas
– Parkavimo vieta

Kaina nuo 410 000 Eur.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.

La Cala Resort

2014 m. dvi pripažintos bendrovės, prekiaujančios vertybinių popierių biržoje, prisijungė prie savo pirmojo nekilnojamojo turto projekto La Cala kurorte. Nuo to laiko jos stato nepaprastos kokybės nekilnojamojo turto objektus nuostabioje vietovėje.

Aštuntasis šios sėkmingos bendros įmonės pastatytas projektas. La Cala Resort yra vienas geriausių golfo kurortų Andalūzijoje su trimis puikiais čempionato aikštynais, taip pat apdovanojimus pelniusių, 4 žvaigždučių viešbučiu, prabangiu SPA centru, trimis nuostabiais restoranais ir įvairiais sporto ir laisvalaikio objektais, tarp kurių yra teniso, skvošo ir sporto salė.

Puiki investavimo galimybė, kuri siūlo puikią nepaprastos kokybės nekilnojamojo turto ir kurorto, kurį verta atrasti, sinergiją.

Kiekvienam nekilnojamojo turto objektui atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai į visą kompleksą, kuriuose atsiveria golfo, kalnų, o iš kai kurių ir jūros vaizdai.

Tai gamtos prieglobstis su įspūdingu kraštovaizdžiu, esantis vos už 8 km nuo geriausių La Costa del Sol paplūdimių. Žavingas miestelis La Cala de Mijas ir jo nuostabūs paplūdimiai yra vos už septynių minučių kelio, tarp Fuengirolos ir Marbellos.

Per 30 minučių kelio automobiliu pasieksite Malagos tarptautinį oro uostą, todėl galėsite mėgautis savo nuosavybe net ir trumpam laikui.

Nauja gyvenvietė, kurią sudaro apartamentai Viduržemio jūros stiliaus pastatuose, išsidėsčiusiuose dideliame žemės plote. Savininkai galės mėgautis įspūdinga daugiau nei 3 000 m² ploto bendra teritorija, kurioje bus įrengtas didžiausias visame kurorte baseinas – ne mažiau kaip 600 m² vandens, vaikų baseinas, vaikų žaidimų aikštelės ir erdvūs sodai, kuriuose galima mėgautis saule ištisus metus.

Gyvenamasis kompleksas, sukurtas pačioje Golfo slėnio širdyje, vos už 500 metrų nuo golfo klubo, sporto bazių ir viešbučio SPA, savininkams suteiks galimybę rinktis vaizdą į golfo aikštyną, jūrą, ežerą, slėnį arba baseiną, priklausomai nuo kiekvieno pastato išplanavimo. Be to, netoliese netrukus bus pastatytas nedidelis prekybos centras.

Gyvenamajame komplekse siūlomi dviejų tipų apartamentų pastatai, kurių dydis ir kokybės specifikacijos skiriasi, kad kiekvienas galėtų pasirinkti sau tinkamiausią.

Kaimelis pasiūlys šviesius apartamentus bei dideles terasas, kuriose visą dieną galėsite mėgautis saulės spinduliais ir nuostabiais vaizdais į golfo aikštynus.

Namai šiuolaikiškai suplanuoti pagal „atviro gyvenimo” koncepciją, kai išnaudojama visa erdvė, o didelė svetainė sujungta su didele lauko terasa.

Apartamentuose siūlomas ”atvirų erdvių” interjero dizaino stilius, o dizainerių virtuvės integruotos į svetainę, todėl interjeras tampa šviesesnis ir erdvesnis, be to, iš jo atsiveria įspūdingi vaizdai.

Namai pastatyti pagal naująjį Statybos techninį kodeksą (CTE), o tai reiškia, kad jie yra žingsniu priekyje esamos rinkos, nes yra pastatyti laikantis vienų iš aukščiausių energinio efektyvumo bei šilumos ir garso izoliacijos lygių.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.