Nauja gyvenvietė šalia Marbellos, siūlanti unikalią gyvenimo būdo koncepciją

NT istorijos: Nauja gyvenvietė šalia Marbellos, siūlanti unikalią gyvenimo būdo koncepciją

Žiūrėti istoriją

Sudomino šis objektas?

Registruokitės nemokamai konsultacijai arba susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Registruotis konsultacijai
Kontaktai Skambinti

Kotedžas
– 157 kv. m. gyvenamasis plotas
– 35 kv. m. kiemelis, balkonas
– 55 kv. m. stogo terasa
– 3 miegamieji
– 2 vonios kambariai
– 1 atskiras toletas
– Garažas
– Bendras didelis baseinas
Kaina nuo 520 000 Eur.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.

Nauja gyvenvietė, pastatyta La Cala Golf Resort, siūlanti unikalią gyvenimo būdo koncepciją: Tai trys puikūs čempionato aikštynai, golfo akademija, daugybę apdovanojimų pelnęs viešbutis, vienas išsamiausių ir prabangiausių SPA centrų Ispanijoje. Čia taip pat yra trys restoranai, kurių kiekvienas pasižymi savitu charakteriu. Papildoma plati sporto infrastruktūra, pavyzdžiui, teniso, padelio ir skvošo kortai, fitneso pamokos ir bėgimo trasa, padeda užtikrinti, kad gyvenimas La Cala Golf Resort būtų malonus.

Gyvenvietė yra unikalioje aplinkoje, tarp kalvų ir Viduržemio jūros, jis yra tik 20 minučių kelio nuo Marbeljos ir 30 minučių kelio nuo Malagos oro uosto.

Namų valda įsikūrusi vienoje geidžiamiausių La Cala Golf Resort vietų, iš kurios atsiveria nuostabūs vaizdai į prestižinius Europos, Amerikos ir Azijos golfo aikštynus, ir kurią supa nuostabus Mijaso nacionalinis parkas.

Per septynias minutes automobiliu pasieksite žavų La Cala de Mijas miestelį ir jo nuostabius paplūdimius, esančius tarp Fuengirolos ir Marbeljos.

Malagos tarptautinis oro uostas yra vos už 30 minučių kelio, todėl iš daugumos Europos šalių savo namais Ispanijoje galėsite mėgautis per 3 valandas kelio nuo durų iki durų.

Unikali vieta, gamtos apsuptyje, su nuostabiais vaizdais, aukščiausios kokybės medžiagų ir rafinuoto dizaino derinys paverčia jūsų namus tiesiog idealiais la Costa del Sol.
Tai nauja privati gyvenvietė, kurioje pastatytas 21 išskirtinis 3 miegamųjų kotedžas su panoraminiais vaizdais į La Cala kurorte esantį miestelį.

Atviros vidaus erdvės, pereinančios į įspūdingas terasas, ir nuostabūs soliariumai.

Privati uždara bendruomenė su dideliais bendrais sodais ir baseinu, iš kurio atsiveria puikūs golfo ir jūros vaizdai.

Tai neabejotinai yra projektas jums, jei ieškote funkcionalių namų ir šiuolaikinio stiliaus.

Atviro plano pirmame aukšte, integruota virtuvė su svetaine, didelė terasa, taip pat yra nedidelė drabužinė. Antrame aukšte įrengti 2 vonios kambariai ir 3 erdvūs ir šviesūs miegamieji. Viršutiniame aukšte yra nuostabi 55 m2 ploto saulės terasa. Privati automobilių stovėjimo aikštelė rūsyje su tiesioginiu patekimu į namą. Statinys, atitinkantis naujuosius Europos reglamentus ir turintis A energinio naudingumo klasę, yra šios srities pionierius. Namai pasižymi aukščiausios kokybės garso izoliacija, šilumos izoliacija ir didesniu energijos vartojimo efektyvumu dėl aeroterminės karšto vandens sistemos.

Visuotinis atšilimas yra mus visus vienijanti problema, todėl puikiai suprantame savo atsakomybę kovojant su klimato kaita, o tvarumas ir energijos vartojimo efektyvumas mums yra svarbūs kriterijai renkantis medžiagas ir gaminius. Norime ne tik saugoti aplinką, bet ir prisidėti prie jūsų gerovės ir sveikos aplinkos jūsų naujuose namuose kūrimo.

Jūsų naujuose namuose:

Naujuose namuose: Mažai elektros energijos suvartojantys prietaisai.
Mažai sunaudojanti šviesos įranga.
Vėdinimo sistemos patalpų orui atnaujinti.
Elektrinis vandens šildytuvas su energiją taupančia sistema, kurioje karštas vanduo tiekiamas naudojant aeroterminę energiją.
Išoriniai apdaila: Šilumos izoliacija iš mineralinės vatos.
Stumdomi ir varstomi aliuminio langai su dvigubais stiklais, apsaugotais nuo smūgių.
Bendruomenės patalpose:

Įrengtas lašelinis drėkinimas su programėle apželdintose teritorijose.
Pastatas: buvimo jutikliai ir (arba) laikmačiai bendro naudojimo patalpose.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.

Pin