Komanda

Komanda

O kokia Real Story istorija?

Real Story idėja kilo Kristijonui. Vos prieš kelerius metus jo vardas buvo siejamas su didžiule inovacija odontologijos sektoriuje, o sėkmingai įgyvendinęs Skaitmeninių šypsenų klinikos projektą ėmėsi NT sektoriaus. Subūrė ateities kūrėjų komandą, ėmėsi vystyti dar vieną unikalų projektą. Taigi, nuo šiol – Real Story, unikalios NT patirties kūrėjas, įžvelgiantis NT ateities perspektyvą, įkvėpiantis naujiems pojūčiams, įvykiams ir istorijoms.

Kristijonas

Kristijonas – Real Story įkūrėjas.  Vienas pirmųjų Ispanijoje, kuriantis unikalią NT patirtį – video istorijomis preciziškai pristatančias NT būstus. Tai sudaro galimybių kokybiškai ne tik pamatyti, bet įvertinti būsto aplinką, erdvę, o svarbiausią – suvokti NT naudojimo perspektyvą.

Lietuva – Ispanija

Real story. Kurti ateitį.

Daiva

Daiva – 21 metus gyvena Ispanijoje ir 17 metų – dirba ispanijos NT rinkoje.Turi didelę patirtį dirbant su įvairiu NT , investicijomis, mokesčių klausimais ir banko paskolomis.
Per 17 m. – parduota daugiau nei 200 NT ne tik Lietuvos pirkėjams.
Daivos žinios paremtos žmonių patirtimis ir kasdieninėmis praktinėmis situacijomis.

Ispanija – Lietuva

Real story. Kurti ateitį.

 

Kęstutis

Pastovumas ir atsakomybė antrasis Kęstučio vardas.

Prie Real story komandos prisijungė kaip profesionalus komercinio nekilnojamojo turto narys su 16 metų patirtimi su nekilnojamo turto sandoriais.

Kęstutis konsultuoja klientus sklypų, patalpų nuomos ir pardavimo, bei investavimo klausimais.

Lietuva

Real story. Kurti ateitį.