Komanda

Komanda

O kokia Real Story istorija?

Real Story idėja kilo Kristijonui. Vos prieš kelerius metus jo vardas buvo siejamas su didžiule inovacija odontologijos sektoriuje, o sėkmingai įgyvendinęs Skaitmeninių šypsenų klinikos projektą ėmėsi NT sektoriaus. Subūrė istorijų kūrėjų komandą ir ėmėsi vystyti dar vieną unikalų projektą. Taigi, nuo šiol – Real Story – nekilnojamo turto istorijos jūsų pardavimų sėkmei.

Kristijonas

Kristijonas – Real Story įkūrėjas ir pagrindinis istorijų kūrėjas. Sukūręs Skaitmeninių šypsenų kliniką, pradėjo iš esmės keisti požiūrį į dantų protezavimo ir gydymo procedūras, bei pasiūlė naują sektoriaus standartą, kaip turi būti aptarnaujami skubantys, taupantys ir kartu maksimalaus rezultato laukiantys klientai.

Užauginęs ir pardavęs odontologijos klinikų verslą, nusprendė pakartoti sėkmės istoriją nuo seno mylimame NT sektoriuje.

Po specializuotų nekilnojamo turto pardavimų mokymų, Kristijonas įgijo naujam iššūkiui reikalingas žinias, bei įsitikino, jog įprastinį NT tarpininkavimo procesą galima gerokai patobulinti pritaikant iki šiol Lietuvoje kokybiškai nenaudojamas NT pristatymo ir pardavimo praktikas.

Domantė

NT istorijų kūrėja, į verslą atėjusi po 18 metų profesionalaus sporto! Jau daugiau nei 8 metus Domantė dirba su pardavimais – tvirtas charakteris ir puikios derybinės žinios. Domantė ne tik puikiai pristato NT istorijas ir dalyvauja video kūrime, ji klientą palydi viso pardavimo, arba pirkimo proceso metu. Nuo supažindinimo, iki derybų, pardavimo ir dokumentacijos tvarkymo.

Sėkminga patirtis auginant verslus renginių, restoranų ir edukacijos srityse atvedė Domantę į NT sektorių, kuris jai labai artimas nuo paauglystės, mat tuo užsiima visa jos šeima. „Tai man yra artima ir jaučiuosi puikiai NT rinkoje.“ – prisitatydama sako Domantė.

Kęstutis

Pastovumas ir atsakomybė antrasis Kęstučio vardas.

Prie Real story komandos prisijungė kaip profesionalus komercinio nekilnojamojo turto narys su 16 metų patirtimi su nekilnojamo turto sandoriais.

Kęstutis konsultuoja klientus, sklypų, patalpų nuomos ir pardavimo, bei investavimo klausimais.