Iš savo terasos matysite Viduržemio jūrą ir Siera Nevados slidinėjimo kurortą

NT istorijos: Iš savo terasos matysite Viduržemio jūrą ir Siera Nevados slidinėjimo kurortą

Žiūrėti istoriją

Sudomino šis objektas?

Registruokitės nemokamai konsultacijai arba susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Registruotis konsultacijai
Kontaktai Skambinti

Penhousai ir apartamentai:

– 103 kv. m. gyvenamasis plotas;
– nuo 80 kv. m. terasa;
– 120 kv. m. stogo terasa;
– 2–3 miegamieji;
– 2 vonios kambariai;
– visiškai įrengtos virtuvės;
– bendras baseinas;
– automobilio stovėjimo vieta;
– sandėliukas;
– sporto klubas;
– spa;
– saugi kaimynystė;
– sūkurinė vonia.

Kaina nuo 420 000 Eur.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.

Pristatome išskirtinį projektą ieškantiems naujo būsto su jūros vaizdu. Šiame prabangių apartamentų komplekse siūlomas svajonių gyvenimo būdas – namai su didžiulėmis terasomis, iš kurių atsiveria nepakartojami vaizdai, aukščiausios klasės golfo aikštynas, esantis mažiau nei už trijų minučių kelio pėsčiomis, ir penkių žvaigždučių kurortui prilygstantys patogumai.
Įsivaizduokite, kad pabudę ir pasigaminę pusryčius savo erdvioje virtuvėje bei atsigėrę šviežių sulčių ar kavos, mėgaujatės plačia panorama į apačioje esančius golfo laukus, horizonte užpildančius spindinčią Viduržemio jūrą. O galbūt džiaugiatės švelnia žiemos saule ant veido, žvelgdami į snieguotas Siera Nevados slidinėjimo kurorto viršūnes. Tapus šio projekto dalimi, visa tai bus ranka pasiekiama.

ŠIUOLAIKINIS GYVENIMO BŪDO URBANIZUOTAME RAJONE

Šis išskirtinis apartamentų kompleksas, pasižymintis elegantišku ir moderniu dizainu, yra saugioje, uždaroje bendruomenėje, kuri buvo kruopščiai orientuota taip, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti nuostabius vaizdus, atsiveriančius šioje puikioje vietoje.
Akis natūraliai krypsta nuo smaragdo žalumo golfo aikštyno ežero, kurio takeliai driekiasi nuo apatinio komplekso perimetro, per Andalūzijos gamtą iki gyvybingo La Cala de Mijas miestelio. Čia ant Viduržemio jūros pakrantės puikuojasi daugybė paplūdimio klubų ir čilingitų, tiesiog tobulų ilgiems, tingiems vasaros pietums. Didelio ploto dviejų ir trijų miegamųjų apartamentai yra erdviai išdėstyti žemaaukščiuose keturių aukštų blokuose, tarp kurių plyti nuostabūs prižiūrimi bendri sodai.
Visuose apartamentuose yra aukštos kokybės įranga, visiškai įrengtos virtuvės su „Bosch” prietaisais, o vonios kambariuose – „Hansgrohe” čiaupai ir įleisto tualeto koncepcijos. Pirmame aukšte esančiuose apartamentuose įkurtos erdvios terasos, sūkurinė vonia, o kai kuriuose iš jų yra nuosavas sodas.
Stilingai įrengti penthausai suteikia galimybę pajausti gyvenimo lauke, bet kartu ir namuose jausmą. Didelės keraminės plytelės ir nuo lubų iki grindų besitęsiantys langai, pro kuriuos patenkama į dideles terasas su nuosava sūkurine vonia. Terasoje tikrai galėsite atsipalaiduoti ir linksmintis su draugais bei šeima. Arba lipkite dar aukščiau ant „soliariumo“ stogo terasos ir pasigrožėkite vaizdais bei maksimaliai išnaudokite privilegijuotą gyvenimo būdą, kurį suteikia šis nuostabus projektas.

KURORTO STANDARTUS ATITINKANTYS PATOGUMAI SU AUKŠČIAUSIOS KLASĖS GOLFO AIKŠTELE ANT SLENKSČIO

Iš begalybės baseino atsiveriantis vaizdas pabrėžia vietovės grožį, iš kurio matomas platus jūros vaizdas, besidriekiantis per visą horizontą iki tolumoje esančios Siera Nevados kalnų grandinės.
Norint sportuoti, atsipalaiduoti prie vieno iš 2 baseinų su draugais ir kaimynais ar tobulinti golfo kamuoliuko smūgį, nereikia palikti komplekso. Sporto ir laisvalaikio centrai įsikūrę tarp trijų pirmųjų urbanizacijos aukštų, kur galite treniruotis pilnai įrengtoje treniruoklių salėje, o po to kaitintis saunoje ar mėgautis prabangiu hamamu. Golfo mėgėjai gali treniruotis golfo simuliatoriuje, o išprakaitavę tiesiog išeiti į lauką ir mėgautis poilsio zona, paskendusia Kalanovos kalvos šlaito tyloje ir ramybėje. Virš baseino krašto krintantis krioklys sukuria idilišką aplinkos harmonijos foną.

GOLFO MĖGĖJŲ ROJUS

Golfą mėgstantys gyventojai „Calanova Collection” yra išties pamaloninti. Calanova golfo klubas yra mažiau nei už trijų minučių kelio pėsčiomis nuo paradinių vartų, tačiau jei nenorite vežtis savo lazdų, požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje bus keletas vietų pastatyti golfo vežimėlį. Nuo namų iki golfo aikštyno nuvykti greičiau nei per penkias minutes yra vienas malonumas, kurio negalima neįvertinti – net čia, Kosta del Golfo saloje, nedaugelis gali nueiti nuo namų iki golfo aikštyno nesėdę į automobilį.
Pats aikštynas yra 18 duobučių ir laikomas vienu geriausių šioje vietovėje. Sudėtingas, bet ne per sunkus, kad naujokai galėtų mėgautis rungtimi, garsėjančia įspūdingais atsiveriančiais vaizdais. Taip pat turite galimybę treniruotis smūgius naujame vairavimo aikštyne. Profesionalų parduotuvė klubo pastate yra viena didžiausių apylinkėse, įrengta per du aukštus ir gausiai aprūpinta visomis sporto reikmėmis.
Klubo namai yra netoli golfo klubo, todėl čia galite susitikti su draugais, užsukti pusryčiauti ar tiesiog pasimėgauti gardžia vakariene klubo namų restorane.

GERIAUSIA VIETA IŠ VISŲ PASAULYJE

Šios plėtros išskirtinumas nesibaigia prabangiais patogumais. Gyventojams suteikiama galimybė už papildomą mokestį atsisiųsti programėlę, kuri suteiks konsjeržo paslaugas. Galbūt norite pasimėgauti vakaru su draugais, nepraleisdami viso laiko virtuvėje – kodėl nepaprašius konsjeržo suteikti asmeninio virėjo paslaugas? Nuo pervežimo iš oro uosto organizavimo iki restoranų ir bilietų į koncertus užsakymo – kad ir ko jums reikėtų, konsjeržas gali palengvinti jūsų gyvenimą.
Turėdami tokius patogumus, gali būti, kad jums bus sunku atsiplėšti nuo savo mažo rojaus kampelio. Tačiau iki gyvo La Cala de Mijas kurorto vos 10 minučių kelio automobiliu, o gyvybingą pakrantės promenadą ir istorinį Marbellos senamiestį pasieksite per 20 minučių. Pačiame La Kalos miestelyje rasite viską, ko jums gali prireikti. Pradedant prekybos centrais, kuriuose galite apsirūpinti kasdienėmis reikmėmis, ir baigiant įvairiausiomis parduotuvėmis, barais, restoranais ir net gyvas pramogas siūlančiomis vietomis.
Šis projektas siūlo geriausią erdvią, šiuolaikišką rezidenciją ramioje vietovėje ir visus Kosta del Sol pakrantės patogumus.

Daugiau informacijos telefonu:
Kristijonas – 8 615 10548.
Padėsime visais klausimais – nuo banko paskolos iki notaro.