NT brokeris VS partneris – vienas ir tas pats?!

NT brokeris VS partneris – vienas ir tas pats?!

Leiskite man papasakoti apie skirtumą, kuris siejamas ne tik su pavadinimais – skirtumą tarp nekilnojamojo turto agento ir nekilnojamojo turto partnerio.

Savo kelionėje kaip Real Story įkūrėjas supratau, kad šis skirtumas nėra vien tik žodžių žaidimas; tai yra mąstymo būdas, požiūris ir įtaka, kurią darome Jūsų nekilnojamojo turto patirčiai.

🔑 Agentas prieš Partnerį: agentas dažnai susitelkia ties sandoriais, rodo nuosavybės objektus ir techniškai užbaigia įsigyjimo procesą. Tačiau būdamas nekilnojamojo turto partneriu einu žingsniu toliau: tai reiškia suprasti ne tik Jūsų lūkestį, rūpesčius, bet ir Jūsų asmenybės būdą. Partneris dar prieš Jus kritiškai įvertins objektą gyvai, pateiks profesionalias įžvalgas ir jos bus ne reklaminės – partneris yra suinteresuotas ne parduoti greitai, o surasti maksimaliai lūkesčius ir viziją atitinkantį objektą. Mano prioritetas – klientas ir jo sėkmės istorija.

💡 Keliaujant kartu: agentas gali Jus vesti per skelbimus, bet partneris bus šalia, žygiuojant Jūsų kelione į namus – su partneriu pažinsite šalies kultūrą ir ypatumus, jis apsaugos nuo potencialių klaidų veikiant individualiai. Konsultuos investicijų klausimais ir vadovausis Jūsų pageidavimais siūlant aktualiausius objektus.

🏠 Namai tai ten, kur širdis: nekilnojamojo turto partneris ne tik padeda Jums rasti būstą; jis padeda Jums atrasti vietą, kur Jums išties patiktų būti. Tai reiškia suprasti nematerialius faktorius, kurie paverčia naują būstą tikraisiais Jūsų namais.

🤝 Partnerystė, viršijanti sandorius: Partnerystė nesibaigia sudarant sandorį. Tai reiškia būsiu pasiruošęs atsakyti į klausimus, suteiksiu patarimų ir informacijos ilgai po to, kai sukirsime rankomis ir šampano taurėmis. Tai reiškia būti draugu ir patikimu patarėju.

Nešdamas Real Story filosofiją didžiuojuosi tuo, kad esu daugiau nei agentas. Esu Jūsų partneris šioje kelionėje ieškant Jūsų idealios nuosavybės, suprantant Jūsų tikslus ir paverčiant nekilnojamojo turto patirtį nepaprastu nuotykiu.

Taigi, kai nuspręsite pradėti savo nekilnojamojo turto kelionę, žinokite esminius skirtumus tarp NT agento ir partnerio.

Susisiekime!
info@realstory.lt

Turite NT lūkesčių? Susirašykime be jokių įsipareigojimų!