Kaip tai veikia?

Kaip tai veikia?

Real Story metodas

Šiuolaikiniam NT pirkėjui nepakanka nuogų faktų, protingų skaičių ir įprastinių nuotraukų – jiems reikia istorijų.

NT video istorijos tai ne tik informatyvios, bet ir įtraukiančios, ne tik objektyvios, bet ir emociją sužadinančios, nesumeluotos, įkvepiančios ir atskleidžiančios naujo gyvenimo galimybę laidos apie Jūsų parduodamą turtą – Real Story.

Iš patirtie žinome, jog maksimaliam rezultatui pasiekti parduodant NT reikalinga istorija, gyvenimo vizijos ir parduodamo turto kontekstinė integracija. Juk mus visus domina tik maksimalūs rezultatai, tiesa?

Taigi, ko reikia kokybiškam nekilnojamojo turto pardavimui?

Gerų nuotraukų, užkabinančio skelbimo teksto, o gal sėkmės? Real Story komanda tiki, jog sėkmingiausius sandorius NT rinkoje vienija kai kas žymiai svarbesnio. Taip atsirado REAL STORY METODAS. Dalinamės trimis žingsniais, kaip parduodamas NT su Real Story:

Icon

STORY MAKING

Kaip kiekvienas prekės ženklas, taip ir kiekvienas nekilnojamo turto objektas turi autentišką žinutę ir išskirtinę istoriją. Atskleisime ir papasakosime istoriją kaip Jūsų parduodamas NT išpildys pirkėjo svajones – tuo pasirūpins profesionali „Real Story“ komanda.

Pasakoti istorijas nėra paprasta, bet mes pasiruošę atrasti jas Jūsų objekte. Išgirsti, pakalbinti ir sukurti tikrą, nesumeluotą bei įtaigią Jūsų NT istoriją.

Icon

MOVIE MAKING

Istorijai pristatyti sukursime autentišką ir kokybišką video laidą. Vaizdo įrašai karaliauja turinio platformose ne veltui – tai paveikiausias ir daugiausia įsitraukimo sulaukiantis formatas. Kasmet augant internetinei NT pardavimų rinkai, video reprezentacija tampa ne mažiau svarbus NT pardavimo įrankis, nei fiziniai vizitai.

Jums sukurtoje laidoje parodysime ne tik reprezentatyvią Jūsų NT vidaus ir išorės vizualizaciją, bet ir papasakosime platesnį apylinkės, gyvenvietės ir infrastruktūros naratyvą taip, kad žiūrovas ir būsimas pirkėjas galėtų matyti ir vizualizuoti savo gyvenimą būtent čia.

Video istorijos maksimaliai padidina susidomėjimą ir tikslinę paklausą prestižiniam nekilnojamam turtui!

Icon

DEAL MAKING

Galiausiai, laukia gyvas susitikimas Jūsų parduodamame objekte. Į susitikimus atvyks pirkėjai jau susidomėję Jūsų NT istorija, tad didžioji pardavimo misijos dalis jau įgyvendinta.

Tikitės pilnaverčio aptarnavimo? Real Story komanda su džiaugsmu pasirūpins visu sandoriu iki galo – aprodys objektą, suderins pardavimo sandorio detales bei teisinius formalumus.