Modernios statybos kompleksas šalia Mar Menor paplūdymių

NT istorijos: Modernios statybos kompleksas šalia Mar Menor paplūdymių

SANTIAGO DE LA RIBERA(MURCIA)

Šis naujas ,modernios statybos kompleksas su trimis miegamaisiais ir dviem vonios kambariais su dideliais langais ir atviromis erdvėmis yra Santiago de la Ribeira miestelyje,Murcia regione,800 metrų nuo nuostabių Mar Menor paplūdymių.

Visi būstai turi privačią automobilių stovėjimo aikštelę ir erdvias terasas- privatų sodą pirmame aukšte ir privatų soliariumą viršutiniame aukšte.Komplekse yra bendrijos baseinas su poilsio zonomis.

Santiago de la Ribera – gražus,tipiškas Ispaniškas miestelis Mar Menor pakrantėje , Kosta Kalidoja regione. Vien 4 km ilgio nuostabūs paplūdimiai jums suteiks galimybę mėgautis šiltais Mar Menor vandenimis, kurie kasmet pritraukia minias turistų, ieškančių poilsio ir turiningo laisvalaikio. Dėl puikios padėties galima lengva pasiekti Cartagena, Murcia ir Orihuela Costa. Čia gausu viešbučių ir restoranų bei labai turtinga vietinė gastronomija. Be to, Santiago de la Ribera turi įvairių sporto pramogų pramogų, todėl tai yra viena mėgstamiausių Kosta Kalidos vietovių.
Mursijos oro uostas yra vos už 30 minučių kelio automobiliu.Alikantės aerouostas –už 60 minučių.

APATINIS AUKŠTO BUTAS
– 3 MIEGAMIEJI,
– 2 VONIOS KAMBARIAI
BENDRAS PLOTAS 95 M2
SKLYPAS 67 M2
– KAINA 216.000€

VIRŠUTINIO AUKŠTO BUTAS
– 3 MIEGAMIEJI,
– 2 VONIOS KAMBARIAI
– BENDRAS PLOTAS 96,07 M2,
– STOGO TERASA 86,16 M2
– KAINA 254.000€

*Kainos be Ispanijos mokesčių