Gyvenamasis namas ant upės kranto, privatumas ir ramybė, išskirtinė kasdienybė

NT istorijos: Gyvenamasis namas ant upės kranto, privatumas ir ramybė, išskirtinė kasdienybė

Žiūrėti istoriją

Išskirtinai ir nekasdien pasitaikanti galimybė gyventi ant upės kranto – privatumas garantuotas, vos keli automobiliai per dieną.

Tai vieta, kurioje rasite viską, ko reikia patogiam bei įdomiam gyvenimui. Puikus kamščių nesudarantis susisiekimas su miestu, iki pat namo yra asfaltuotas ir apšviestas kelias.

Karštas vasaros dienas leisite prie upės, čia pat yra gana uždaras pliažas, daug miško takų kur galima vaikščioti ar važinėti dviračiais arba keturačiais.

Dar viena covido banga jums bus visiškai nejuntama. Kartais šalia namo ateina stirnos, kas šį gamtos kampelį padaro dar labiau išskirtiniu. Žiemą galėsite mėgautis šiluma prie židinio ir vaizdu pro didelius langus. Aplink namą auga medžiai, pasodintos tujos, vyšnia, daržas ir dar daug kitų augalų.

– Vietinės nuotėkos,

– 55 metrų gręžinys su visais filtrais.

– NAMAS šiuolaikiškas ir stilingas būstas išpildys visus Jūsų poreikius.

 

Namas pastatytas ant kalno, čerpinis stogas puikiai tiktu sumontuoti saulės elektrinės. Keliaujant į namo vidų čia yra visi patogumai, visur šildomos grindys, aukštos lubos, dideli langai. Pirmame aukšte erdvi svetaine su terasa ir vaizdu į upė, čia pat yra virtuve, sanmazgas, drabužinė ir dar vienas kambarys kurį galima pritaikyti poilsiui arba darbui. -1 aukšte katilinė, pastatytas Čekiškas granulinis katilas, boileris šildo 200l vandens talpa.

Katilinėje yra dar vienas požeminis rūsys. Kokybiški laiptai yra pagaminti iš ąžuolo masyvo, antrame aukšte ąžuolinės parketlentės, – 3 miegamieji, – 1 vonios kambarys, – 2 toletai, -2 papildomos patalpos ir 2 dideli balkonai.

Pin